הקמת מתחמי ספורט

טבעי

הקמת מתחמי ספורט

פלדר נוף בע"מ מקימה מתקנים כגון מתקני ספורט, מגרשי כדורגל, מגרשי גולף, גני אירועים ומדשאות אחרות החל מהשלב הראשוני ביותר של קבלת הקרקע המיועדת לפיתוח ועד לחניכת מתקן ברמה עולמית. 
עבודה מסוג זה מתבצעת במהלך חודשים ספורים בלבד ומתוכננת תמיד באופן העונה על צרכי הלקוח בצורה אופטימאלית, תוך התחשבות במגבלות הפיזיות של האתר. 
בכדי להבטיח ניקוז נכון של מי גשם הנותן מענה לכל כמות של משקעים, תשתית המגרש כוללת מערכת ניקוז יעילה ביותר העשויה מיריעות בד גיאוטכסטיליות, שכבת חצץ ומערכת צינורות מחוררים, החוברים יחדיו למערכת המבטיחה ניקוז נכון בו בזמן שהיא מספקת תנאי צמיחה אופטימאליים לדשא. 
פלדר נוף בע"מ צברה ידע עשיר בתחום הודות לניסיונה הרב בעשרות פרויקטים להקמת סוגים שונים של מגרשי ספורט שכונתיים, מגרשי אימונים ואצטדיוני ספורט מקצועיים. 
בגידול מדשאות בישראל, יש חשיבות עליונה לאלמנט ההשקיה. לחברתנו מומחיות מוכחת בטיפול בגורמים המרכזיים המשפיעים על כמות המים הנדרשת להשגת צמיחה מוצלחת ואחידה: כיצד יש לפרוס את חלוקת המים, חישוב כמות המים החוזרים ומרווחי השקיה אופטימאליים לחסכון במים. 
בהקמת מגרשים לדוגמא בתכנון דשא מגרש כדורגל במחשבה תמידית על אקולוגיה בריאה, אנחנו מקפידים להשתמש רק בצינורות השקיה העשויים מהחומרים האיכותיים ביותר, שאנו יכולים לומר בוודאות כי יחזיקו מעמד שנים רבות. במהלך בניית מגרש כדורגל, חשוב ביותר שכל שכבה תהיה ישרה באופן מוחלט. 
 
פלדר נוף בע"מ נעזרת בציוד מתוחכם מונחה לייזר להבטחת דיוק בפילוס. עבודה זו מתבצעת תחת פיקוח אנשי הצוות המיומנים והמנוסים מאוד שלנו.

 

חזרה
צרו איתנו קשר
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!
logo revision
לאזור התוכן הראשי
פתיחת סרגל נגישות