recommendations

המלצות

עיריית באקה אל גרבייה
עומר ביאדסה
מנהל מחלקת הספורט
הקמנו בעיר באקה אל גרבייה מגרש כדורדל סינטטי בסיוע מועצת ההימורים, חברת פלדר-נוף הקימה את המגרש הסינטטי ואנחנו בעירייה קיבלנו מתקן כדורגל לתפארת. העבודות של החברה בוצעו בצורה הראויה ביותר, הזמנים והשירות של החברה ראויים להערכה ואנו מאוד מרוצים מההתקשרות איתם, ולכן אני ממליץ על החברה הזאת בחום.
עיריית עפולה
אלי גופר
מנהל פרויקט
הריני לאשר בזאת כי הקבלן ״פלדר נוף בע״מ״ אמיר פלדר, מבצע עבודות התקנת דשא סינטטי במתחם הספורט העירוני. הקבלן מבצע עבודתו במקצועיות ובמיומנות לשביעות רצוננו.
קיבוץ שמיר
אלי סרף
ענף הנוי
בשנת 2011 בחרנו בחברת פלדר נוף לסייע בהקמת מגרש הכדורגל בקיבוץ שמיר. העבודה עם עמיר והצוות היתה טובה ונוחה, סוכמו דברים מראש והחברה עמדה בדברים ובלוחות הזמנים. אנו מרוצים מרמת הביצוע, המקצועיות של עמיר והצוות שלו ומשיתוף הפעולה במהלך הפרויקט, וכן מהליווי המקצועי שניתן לאורך כל הדרך, והייעוץ שניתן על ידי עמיר לאחר סיום העבודה. לסיכום: התוצאה טובה ומשביעת רצון, וכראיה לכך, שריקת הפתיחה נשמעה ובכל חודשי הקיץ, ילדים, נוער ובוגרים משחקים על המגרש.
עמותת הכדורגל ״הפועל״ רמות מנשה - מגידו
מוטי סליק שלמה לירן
רכז ענף כדורגל מ.א. מגידו, יו״ר עמותת הפ׳ רמות מנשה-מגידו
לכל מען דבעי בשם קיבוץ רמות מנשה, מ. א. מגידו והנהלת עמותת הכדורגל ״הפועל״ רמות מנשה - מגידו (ע״ר) הרינו לציין בסיפוק רב את תרומתה ועבודתה המעולה והמקצועית של חברת פלדר נוף בע״מ בשדרוגו של האצטדיון האזורי ברמות מנשה בקיץ 2010 והעמדתו בסטנדרטים משודרגים ומתאימים לליגה א׳. במגרש בוצעו עבודות כדלקמן: 1. הרחבה והארכה של משטח הדשא למידות הנדרשות, כולל תשתיות. 2. הקמת טריבונה ממתכת ל - 200 צופים. 3. הצבת מבנה-הלבשה (שתוכנן, הוזמן ונרכש ע״י חברת ״פלדר-נוף״) הכולל חדרי-הלבשה, שרותים ומקלחות לשופטים ולקבוצה האורחת. בזאת מביעים אנו את שביעות רצוננו המלאה.
חברת משה בוצ׳ן
שאדי יונס
מהנדס ביצוע הפרויקט
חברת פלדר נוף הקימה במהלך חודש מאי ועד חודש ספטמבר 2012, את מגרש האימונים של נתניה. באחריות פלדר נוף היו העבודות הבאות: עבודות חפירה והתקנת תעלות ניקוז, השקיה, בית גידול שלב זריית הדשא וטיפוחו עד למסירה. במהלך העבודות, הקפידו מנכ״ל החברה, עמיר פלדר, מנהל הפרויקט וצוות העובדים על מקצועיות רבה ואחריות בכל הקשור, לעמידה בזמנים, עמידה בהסכם החתום ולעמידה בלחצים והתמודדות עם השטח. אין ספק כי לחברת פלדר נוף, יש את כל הנדרש להקמת פרויקטים של מדשאות כדורגל - ברמה הגבוהה ביותר. ממליץ על חברה זו ועל עובדיה בחום.
אייל רוטברט הנדסה וניהול בע״מ
ארז קירזנר
הנדון: מגרש כדורגל יקנעם 1. אבקש להודות לחב׳ פלדר נוף על עבודתכם המקצועית, האיכותית והשירות המצוין שניתן עבור הפרויקט הנ״ל. 2. אבקש לציין את מר ניר מור שקידם את העבודה במהירות ומקצועיות, ועזר לנו לעמוד בלוח הזמנים. 3. כמו כן אבקש להודות למר אמיר פלדר על התמיכה המקצועית והשירות הנהדר שניתן על ידי חברתכם. 4. אשמח לשיתוף פעולה עתידי. 5. בברכה
מועצה אזורית אשכול
שבתאי גבאי
אגף הנדסה
הרני לאשר שחב׳ פלדר נוף בע״מ בראשותו של המנכ״ל עמיר פלדר בצעה במסגרת פרויקט, שדרוג אצטדיון הכדורגל באשכול (שזכתה בו חב׳ נוף גן תשתיות, כקבלן ראשי) את עבודות כר הדשא באצטדיון מתחילתו ועד לסופו. העבודה בוצעה בצורה מקצועית, עמיר איש נעים הליכות ושיתוף הפעולה בינו ובין הפיקוח ועובדיו היה מצויין ולקראת סוף הפרויקט אפשר לאמר שהפרויקט יושלם לשביעות רצון המזמין.
מועצת משגב
אבי גלאט
רכז ענף כדורגל
בחודש דצמבר 2014 ביצעה חברת פלדר נוף, עבודות חידוש מערכת השקיה במגרש הכדורגל של מועצת משגב. העבודות בוצעו לפי הנדרש בחוזה וכללו חפירה והנחת צנרת השקיה כולל ממטירים, הוספת חצצים ופילוס לגובה הנדרש, התקנת ראש מערכת ומחשב חדש, עבודות שתילה וגידול כר הדשא כולל ריסוסים, דישונים וכל הנדרש מכך. חברת פלדר נוף, הינה החברה אשר מחזקת עבורנו כיום את מגרש הכדורגל על בסיס שבועי קבוע. הריני ממליץ על חברה זו כחברה מבצעת ומתחזקת ברמה המקצועית ביותר הן מבחינת הציוד והן מבחינת צוות העובדים. בברכה
בית הנבחרות ההתאחדות לכדורגל בישראל
אריה הרשקוביץ
מנהל מתחם בית הנבחרות
לכל מאן דבעי, חברת פלדר נוף בע״מ מתחזקת באופן שוטף את כר הדשא במתחם בית הנבחרות ברמה המקצועית והאיכותית ביותר. על כר הדשא משחקות ומתאמנות קבוצות מליגת העל וכן נבחרת ישראל. בברכה
בית הספר האמריקאי אבן יהודה
אופיר גזיאל
מנהל תפעול
חברת פלדר נוף מתחזקת משנת 2007 באופן שוטף וקבוע את מגרשי וגינות בית הספר האמריקאי. כל עבודות האחזקה במגרשים נעשות באופן מקצועי ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר. עובדי פלדר נוף מציגים כישרון רב ומנהלים בצורה מקצועית ואחראית. קיים שיח רציף והדוק עם מנהלי החברה. אוכלוסיית בית הספר שעיקרה אמריקאית מביעים שביעות רצון מהתוצאות הנראות בכל שטחי בית הספר בסטנדרטים הגבוהים אותם מציבים לחברה. לחברה עובדים מסורים ומקצועים הנמצאים בכל יום בבית הספר. לחברה מיכון מקצועי המיועד לעבודות האחזקה השונות תוך התאמה לאופי וסוג העבודה. הנני ממליץ בחום על חברת פלדר נוף כנותני שירות מקצועי ואחראי.
החברה הכלכלית לפיתוח נס-ציונה בע״מ
יוסף פריד
לכל מאן דבעי חברת פלדר נוף בע״מ מבצעת עבודות אחזקת כרי הדשא באצטדיון ומגרש האימונים הסמוך לו בנס-ציונה, באצטדיון משחקות קבוצות כדורגל מהליגה הלאומית וליגת העל לנוער, העבודה מתבצעת במקצועיות ובאחריות לשביעות רצוננו המלאה,
צרו איתנו קשר
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!
logo revision
לאזור התוכן הראשי
פתיחת סרגל נגישות