הקמת מתחמי ספורט

פלדר נוף מקימה מתחמי ספורט משלב התכנון, דרך עבודות הביסוס, עפר ופיתוח סביבתי עד למבנה כרי הדשא והתשתיות התומכות.

לכל אורך העבודה, פלדר נוף שמה דגש על צרכי השחקן המשתמש במגרש, על מנת להבטיח מסירת כר דשא ברמה הטובה ביותר.

תכנון
פלדר נוף שמים דגש על תכנון וחשיבה מעמיקה על שלבי הביצוע. תכנון נכון מקנה למשתמש חווית שימוש נעימה ולבעלי המתקן חסכון בתפעול ואחזקת המתקן לשנים. פלדר נוף מתמחה במתן פתרונות אשר תואמים את יכולות הלקוח. כלים לתכנון נכון: מדידה, סקר קרקע, איפיון רשת מים וחשמל ודרכי גישה.
קרא עוד
טבעי
חווית השימוש במגרש טבעי היא הנעימה ביותר. מגרש טבעי בנוי על בסיס יציב ומנוקז. מערכת הניקוז מאפשרת שימוש בעונת החורף וכן גידול דשא איכותי. כר הדשא במגרש איכותי גדל על בית גידול מובא חולי אשר מטויב בחומרי הזנה, מהודק ומפולס. זני הדשא לספורט עמידים לשחיקה גבוהה ועם קצב גידול מהיר.
קרא עוד
סינטטי
מגרש סינטטי בא לתת מענה לשימוש אינטנסיבי אשר גדול מיכולתו של מגרש טבעי. יתרונותיו הם שימוש רציף לאורך כל השנה ללא פגרות וזמן טיפול. עלות אחזקה נמוכה יחסית ויכולת שימוש כפולה ממגרש טבעי, דבר המאפשר יכולת ניהול שימוש פשוטה עם תפוקה גבוהה. חווית השימוש נפגמת לאור החומר הסינטטי אשר ממנו בנוי המגרש וכן קשיחותו.
קרא עוד
היברידי
דשא היברידי הוא מוצר המורכב משילוב של דשא טבעי ודשא סינטטי. פלדר נוף הינה החברה המובילה בישראל בידע ובניסיון בעבודה עם דשא היברידי. היתרונות בשימוש בדשא היברידי הינם נוחות גבוהה לשחקן והגדלת טווח שעות הפעילות על המגרש.
קרא עוד
צרו איתנו קשר
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!
logo revision
לאזור התוכן הראשי
פתיחת סרגל נגישות