תחזוקה וטיפולים

תחזוקה וטיפול למגרשי דשא טבעי

תחזוקה וטיפולים

כיסוח פלייל - כיסוח על ידי מכסחת פטישים שואבת ברוחב 1.60 מטר. המכסחת רתומה לטרקטור עם גלגלי בלון המותאם לנסיעה על כר הדשא. הכיסוח מבוצע לשם שמירת גובה אופטימלי של כר הדשא תוך כדי שאיבת ופינוי החומר המכוסח.

דישון - הדישון מתבצע על ידי מדשנת 300 קילו אשר רתומה לטרקטור עם גלגלים ייעודים. פלדר-נוף, עושה שימוש במספר דשנים שונים בהתאם לעונות השנה ומצב הדשא. דשנים אלו פותחו בשיתוף פעולה עם חברת חיפה כימיקלים לישראל כאשר פלדר-נוף בוחנת ומבקרת את השפעת הדישון לטובת שיפור וטיוב הנוסחאות. חברת פלדר-נוף הינה החברה היחידה בארץ אשר משקיעה משאבים במחקר ופיתוח בתחום הדשנים למדשאות הספורט.

ריסוס - חברת פלדר-נוף מרססת באמצעות מרססים בהתאמה אישית וברוחב פעולה של 8 מטר ובנפח 300 ליטר אשר מותאמים לריסוס בכר הדשא. אנו משקיעים זמן ומשאבים במציאת חומרי ריסוס שהינם פחות מזיקים לאדם ולסביבה אך עדיין משיגים את מטרת ההדברה של המזיקים לדשא. 

אוורור ויברציה - אוורור ויברציה מתבצע לטובת טיוב פעפוע החמצן לעומק השורשים ובד בבד טיוב חלחול המים מהשכבה העליונה לשכבה התחתונה ומניעת היווצרות שלוליות. האוורור מתבצע על ידי מכונה ייעודית לכר הדשא אשר מחדירה מוטות פלדה מלאים לעומק של כ 10 ס"מ תוך כדי מתן ויברציה (תזוזה) קלה בעומק.

 

חזרה
צרו איתנו קשר
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!
logo revision
לאזור התוכן הראשי
פתיחת סרגל נגישות